Stav rovnováhyBarbora Matějčková
Zdravotní trenérka, masérka,
studentka psychologie

 

Zdravě cvičit,
jíst a cítit se.

OBJEDNAT KONZULTACI

 

 

Masáže Košíře

Jmenuji se Barbora Matějčková a jsem masérka, trenérka a výživová poradkyně v jedné osobě. Poskytuji službu masáže Košíře. Těším se na Vás!

Reference - neviditelné

Cvičení doma - Kamil

Zdravím!
S Bárou cvičím pravidelně už zhruba půl roku a výsledy jsou znatelné! Jednak se cítím lépe, nejsem tak unavený, fyzičku mám také lepší, zvládnu v pohodě více práce a na mé postavě je cvičení také vidět.
Díky moc, Kamil

Relaxační masáže Praha 4

Dobrý den,
hledala jsem relaxační masáže na Praze 4 a našla jsem kontakt na Báru. Zaujalo mne, že jezdí i domů a tak jsem si ji objednala. S masáží jsem byla nadšená. Barbora je sympatická mladá slečna, která masáže opravdu umí. Masáž byla velmi příjemná a kvalitní. Určitě u mne nebyla naposledy!
Moc děkuji za hezké odpoledne, Ivana

Cvičení doma - Tereza

Ahoj,
ráda bych poděkovala Báře za její skvělé služby a hlavně za jí trpělivost. Mám sedavé zaměstnání a bolela mne záda. Měla jsem zájem, aby mne někdo poradil ohledně vhodného cvičení, ale zrovna do fitness se mne nechtělo. Našla jsem kontakt na Barboru, za což jsem nesmírně ráda! Bára přijela za mnou domů a vysvětlila a ukázala mne cviky, které mohu cvičit sama doma. Cvičení, které mne naučila, mne velmi baví a hlavně bolesti jsou pryč.
Mnohokrát děkuji! Tereza

Jmenuji se Barbora Matějčková a jsem studentka psychologie, kondiční a zdravotní trenérka, masérka a výživová poradkyně. Věřím, že všechno se vším neodmyslitelně souvisí a proto každou oblast svého vzdělání považuji za stejně užitečnou a důležitou. Člověk je komplexním stvořením a proto by se nemělo zapomínat na žádnou z jeho částí. Ať už Vás bude trápit Vaše zdraví, tělo, psychika, jsem tu na pomoc a budu se těšit na naši spolupráci!

Jaké služby poskytuji:

Pohyb:

Kondiční fitness

Kondiční trénink je součástí tréninkového procesu a je zaměřen hlavně na rozvoj funkčního a pohybového potenciálu sportovce či aktivního jedince a to vzhledem k požadavkům na jeho sportovní výkon. Zároveň i preventivně působí proti vzniku funkčních poruch a poškozování organismu v důsledku opakovaného zatěžování.
Chcete být zdatnější a fyzicky odolnější v průběhu každodenních aktivit či během Vašeho oblíbeného sportu?
Začněte se mnou trénovat, měnit se a sílit!

Zdravotní cvičení

Poptávka po zdravotním cvičení je vzhledem k negativním vlivům z okolí stále větší. Dnešní způsob života ohrožuje zdravý tělesný vývoj jedinců. Důsledkem jsou špatné pohybové stereotypy zapříčiňující vadné držení těla a nejčastěji bolesti zad. V dnešní době téměř každý z nás trpí nějakou bolestí a to i v případě aktivního sportovce. Cílem zdravotního cvičení je přimět rozpomenout své tělo správným pohybovým návykům a tím předejít všemožným bolestem a obtížím zažívaných již teď nebo až v pozdější době.
Společně se vrátíme zpět, abychom se mohli posunout mnohem dál!

Online lekce

Online lekce jsou téměř přesnou kopií kondičního tréninku nebo zdravotního cvičení podle výběru klienta. Liší se pouze v tom, že se vybraná aktivita uskuteční skrze videokonferenci namísto osobního setkání. Někteří klienti, obzvláště v aktuální době, tuto variantu vítají moc rádi.
I když nebudu přímo vedle Vás, mému bystrému oku neuniknete!

Regenerace:

Sportovní masáž

Sportovní masážje důležitou součástí regenerace po sportovním výkonu či aktivním pohybu. Pomůže Vašemu tělu si odpočinout a zregenerovat a díky tomu budete dříve připraveni k další sportovní aktivitě. Uvítá ji jak utahané tělo, tak unavená psychika, která si v průběhu dokonale oddychne a načerpá nové síly.
Objednejte si sportovní masáž a dopřejte Vašemu tělu prvotní potrápení a poté velkou úlevu.

Relaxační masáž

Hlavním cílem relaxační masáže je především to, abyste si na chvilku odpočinuli a odreagovali se od svých každodenních povinností. Je vhodná například pro relax po náročném dni v práci nebo pro zpříjemnění volného dne. Pomalé a příjemné hmaty Vás zklidní a uvolní a Vy se budete cítit lehce a bezstarostně.
Objednejte si relaxační masáž a vyhraďte si čas jen pro sebe.

Další služby:

Výživové poradenství - jídelníček na míru

Jídelníček na míru nabízím všem, kteří jsou nespokojeni se svojí postavou a zároveň s nezdravými stravovacími návyky. Sestavím Vám individuální plán, kde se dozvíte, kolik čeho máte jíst, kdy jíst, jak jídlo správně upravovat a hlavně obdržíte speciální informace přímo pro Vás, co by bylo vhodné zlepšit. Budu se snažit nejen o chvilkovou změnu, ale především o změnu stálou, která se později stane Vaším životním stylem a budete se jí řídit automaticky. Před zahájením spolupráce se zúčastníte vstupní konzultace, která je zdarma formou dle domluvy. Důkladně v ní probereme Váš aktuální stav a Vaše cíle a přání. Poté Vám vyhotovím výživový plán na 14 dní během kterých Vám budu plně k dispozici v případě Vašich nejasností či dotazů. Budu se moc těšit na naši spolupráci!

Tréninkový plán

Vypracování tréninkového plánu nabízím všem, kteří už buďto mají konkrétní přání a cíl své proměny a nebo jen chtějí vytvořit funkční balíček cviků přímo pro sebe za účelem kompenzace všech aktuálních dysbalancí. Tréninkový plán může posloužit buď jako speciální tréninková součást sportovních aktivit a nebo pouze jako odreagování od každodenních povinností. Společně se potkáme na dvou setkáních. Na prvním z nich se zúčastníte diagnostiky pohybového aparátu, přičemž zjistím Vaše dysbalance a obtíže a poté se doptám na Vaše časové možnosti a cíle cvičení. Na setkáním druhém Vám přinesu již vypracovaný plán podle Vašich požadavků a možností, projdeme si celý tréninkový rozvrh, společně si zacvičíme všechny sepsané cviky a na konci Vám popřeju hodně sil a radosti ke zdokonalování sebe sama!

Kontakt

+420 608 078 299

Místa, kde služby poskytuji

Soukromý sál
Na Nivách 1052/17, Kačerov
Hotel Adeba - Karlín
U Vás doma

© Copyright 2021, www.trenerpraha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap