Trenér Praha

Cvičení a masáže u Vás doma
Praha a okolí
+420 721 926 518

Cvičení doma

Cvičení doma

Rádi byste si správně zacvičili sami doma? Nechce se Vám nikam docházet, dáte přednost raději domácímu soukromí, nebo zkrátka nemáte čas někam cestovat? Rád Vám pomohu!

Co Vám mohu nabídnout?

Poskytuji domácí cvičení zaměřené především na podporu správného držení těla a tím odstranění bolestí zad, či jiných partií. Cvičební plán vždy sestavuji individuálně podle potřeb klienta. Každý máme totiž jinou fyzickou kondici, jiné vysněné cíle, jiné možnosti, proto je lepší než skupinové cvičení individuální, které uzpůsobíme podle Vašich potřeb. Zpravidla kladu velký důraz na strečink a posilování svalů pro správné držení těla, což jistě ocení klienti, kteří mají sedavé zaměstnání, či jiné jednostranné zatížení organismu. Pro rychlejší dosažení cílů je zde také možnost využití kombinace cvičení a zdravotních, či sportovních masáží.

Je již jen na Vás, zda máte zájem o pravidelné tréninky, nebo se chcete jen poradit, cvičit sami a občas se sejít a zkontrolovat, případně poupravit Vaše domácí cvičení.

Individuální cvičení doma má řadu výhod:

  • nemusíte nikam cestovat
  • ušetříte čas
  • časově se přizpůsobím já Vám, nemusíte sledovat, kdy probíhají skupinové lekce
  • někdo se necítí dobře, když ho ostatní sledují
  • vždy zaměříme cvičení na to, co potřebujete právě Vy, nikoliv ostatní!

Zaujala Vám tato myšlenka? Neváhejte mne kontaktovat!

Petr Vopálka

Trenér Praha

Reference

Zdravotní masáže doma

Ráda bych také poděkovala za skvělou masáž u mne doma. Objednala jsem si Petra na zdravotní masáž domů z důvodu bolavých zad. Byla jsem nadšena. Je vidět, že Petr své práci opravdu rozumí a ví, co dělá. Před masáží se mnou vše probral a vysvětlil. Masáž byla hodně poctivá, hloubková a příjemná. Cítila jsem se po ní skvěle, bolest zad začala rychle ustupovat. Již se těším na další setkání.
Děkuji, Verča