Masáže doma

Masáže doma

Chtěli byste si užít masáž doma ať z relaxačního, sportovního, či zdravotního důvodu? Jako mobilní zdravotní masér terapeut Vám tyto možnosti rád dopřeji.

Druhy poskytovaných masáží:

Relaxační masáže

Jedná se o klasickou relaxační masáž. Tato masáž by Vám měla být maximálně příjemná a jak z názvu vyplývá, slouží především pro Váš zdravý a příjemný odpočinek, tedy relaxaci. Odreagujete se tím od svých všedních povinností. Má pozitivní vliv především po stránce psychické.

Sportovní masáže

Ať již se sportu věnujete profesionálně, či jen rekreačně, sportovní masáže by měli být součástí Vašeho odpočinku a přípravy na další podání sportovního výkonu. Při této masáži dochází k regeneraci a uvolnění Vašeho svalstva. Poskytuji klasickou sportovní masáž, případně hloubkovou masáž tkání - deep tissue.

Zdravotní masáže

Zdravotní masáže mají positivní vliv především po fyzické stránce. Dokáží účinně uvolnit podkoží, fascie, svalstvo... Jsou často vyhledávané při bolestech zad, šíje, ramen, ale i jiných partií. V tomto smyslu Vám mohu nabídnou klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž, či hloubkovou masáž.

Toto je stručný popis masáží, který Vám mohu nabídnout. S konkrétním výběrem vhodné masáže Vám rád poradím před samotnou masáží.