Trenér Praha

Cvičení a masáže u Vás doma
Praha a okolí
+420 721 926 518

Masáže doma

Cvičení doma

Chtěli byste si užít masáž doma ať z relaxačního, sportovního, či zdravotního důvodu? Jako mobilní zdravotní masér terapeut Vám tyto možnosti rád dopřeji.

Druhy poskytovaných masáží:

Relaxační masáže

Jedná se o klasickou relaxační masáž. Tato masáž by Vám měla být maximálně příjemná, a jak z názvu vyplývá, slouží především pro Váš zdravý a příjemný odpočinek, tedy relaxaci. Odreagujete se tím od svých všedních povinností. Má pozitivní vliv především po stránce psychické.

Sportovní masáže

Ať již se sportu věnujete profesionálně, či jen rekreačně, sportovní masáže by měli být součástí Vašeho odpočinku a přípravy na další podání sportovního výkonu. Při této masáži dochází k regeneraci a uvolnění Vašeho svalstva. Poskytuji klasickou sportovní masáž, případně hloubkovou masáž tkání - deep tissue.

Zdravotní masáže

Zdravotní masáže mají positivní vliv především po fyzické stránce. Dokáží účinně uvolnit podkoží, fascie, svalstvo... Jsou často vyhledávané při bolestech zad, šíje, ramen, ale i jiných partií. V tomto smyslu Vám mohu nabídnout klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž, či hloubkovou masáž.

Toto je stručný popis masáží, který Vám mohu nabídnout. S konkrétním výběrem vhodné masáže Vám rád poradím před samotnou masáží.

Objednávat se můžete na uvedeném kontaktu!

Petr Vopálka

Trenér Praha

Reference

Masér terapeut

Přeji krásný den,
chtěla bych moc poděkovat za terapeutickou masáž. Mám sedavé zaměstnání, dlouho sedím denně u počítače a často mne bolela záda. Občas jsem zašla na masáž, po které jsem se většinou cítila lépe, ale vždy se brzy pocit ztuhlosti a bolesti zad vracel. Našla jsem na internetu, že Petr nabízí terapeutickou masáž, která mi podle popisu zaujala a chtěla jsem ji vyzkoušet, zda mi pomůže. Objednala jsem se tedy. Petr mi vysvětlil, že se nejedná o masáž jako takovou, ale jen o ošetření míst, která mne bolí. Po této masáži jsem se cítila výborně. S klasickou masáží se to rozhodně nedá srovnat. Nyní bolesti zcela ustoupily, záda cítím uvolněná a s porovnáním s dřívějškem je mi skvěle. Zjistila jsem, že brát jakékoliv prášky je nesmysl, lepší je zajít opravdu na kvalitní masáž a je po problému.
Jsem Vám moc vděčná, Eva