Trenér Praha

Cvičení a masáže u Vás doma
Praha a okolí
+420 721 926 518

Masáže doma

Cvičení doma

Chtěli byste si užít masáž doma ať z relaxačního, sportovního, či zdravotního důvodu? Jako mobilní zdravotní masér terapeut Vám tyto možnosti rád dopřeji.

Druhy poskytovaných masáží:

Relaxační masáže

Jedná se o klasickou relaxační masáž. Tato masáž by Vám měla být maximálně příjemná, a jak z názvu vyplývá, slouží především pro Váš zdravý a příjemný odpočinek, tedy relaxaci. Odreagujete se tím od svých všedních povinností. Má pozitivní vliv především po stránce psychické.

Sportovní masáže

Ať již se sportu věnujete profesionálně, či jen rekreačně, sportovní masáže by měli být součástí Vašeho odpočinku a přípravy na další podání sportovního výkonu. Při této masáži dochází k regeneraci a uvolnění Vašeho svalstva. Poskytuji klasickou sportovní masáž, případně hloubkovou masáž tkání - deep tissue.

Zdravotní masáže

Zdravotní masáže mají positivní vliv především po fyzické stránce. Dokáží účinně uvolnit podkoží, fascie, svalstvo... Jsou často vyhledávané při bolestech zad, šíje, ramen, ale i jiných partií. V tomto smyslu Vám mohu nabídnout klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž, či hloubkovou masáž.

Toto je stručný popis masáží, který Vám mohu nabídnout. S konkrétním výběrem vhodné masáže Vám rád poradím před samotnou masáží.

Objednávat se můžete na uvedeném kontaktu!

Petr Vopálka

Trenér Praha

Reference

Sportovní masáže doma

Zdravím Vás!
Vaše masáže jsou super! Na stránky jsem se dívala již dříve, ale Vaše služby jsem vyzkoušela až nyní. Objednala jsem si sportovní masáž doma a byla jsem nadšena. Moc se mi líbilo, že nikam nemusím chodit, ale přijel jste Vy za mnou. Masér je moc sympatický mladý muž, na kterém je hned vidět, že ho jeho práce baví a hlavně že jí rozumí. Jednání příjemné, masáž vynikající. Hodnotím velice nadstandardně!
Už se na Vás opět těším, Jana