Stav rovnováhyBarbora Matějčková
Zdravotní trenérka, masérka,
studentka psychologie

 

Zdravě cvičit,
jíst a cítit se.

OBJEDNAT KONZULTACI

 

 

Masáže Komořany

Jmenuji se Barbora Matějčková a jsem masérka, trenérka a výživová poradkyně v jedné osobě. Poskytuji službu masáže Komořany. Těším se na Vás!

Reference - neviditelné

Trenérka Praha 4

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Barboře za jí ochotu a trpělivost. Měla jsem zájem o cvičení doma, ale nevěděla jsem jak správně cvičit. Našla jsem tyto stránky a s Bárou se domluvila. Cvičím s ní již téměř půl roku a musím uznat, že mne to stále baví a jsou vidět i výsledky. Měla jsem problém s tím, že mne často bolela záda, pravděpodobně z práce. Na to jsem si říkala, že jsem ještě mladá (24 let), ale sedavé zaměstnání dělá své. Ze začátku jsem využila i pár masáží. Nyní se cítím skvěle. Záda nebolí, postava se mi celkově zpevnila a jsem méně unavená. Báru mohu jedině doporučit.
Děkuji, Pavla

Zdravotní cvičení Praha 4

Dobrý den,
mám sedavé zaměstnání a často mne pobolívají, tedy již pobolívala záda. Na internetu jsem hledala zdravotní cvičení v Praze a našla jsem kontakt na paní Matějčkovou. Zaujalo mne, že jednak nabízí i cvičení zdravotní a je ochotná přijet ke mne domů. Cvičení jsem si tedy objednala a už teď vím, že jsem udělala dobře. Paní Matějčková přijela v předem domluvený čas. Během cvičení mi vše podrobně vysvětlila a po něm jsem se cítila skvěle. Cvičení se již věnuji asi 2 měsíce a je mi fajn.
Děkuji, Petra

Sportovní masáže doma - Jana

Zdravím Vás!
Vaše masáže jsou super! Na stránky jsem se dívala již dříve, ale Vaše služby jsem vyzkoušela až nyní. Objednala jsem si sportovní masáž doma a byla jsem nadšena. Moc se mi líbilo, že nikam nemusím chodit, ale přijel jste Vy za mnou. Masérka je moc sympatická mladá slečna, na které je hned vidět, že ji její práce baví a hlavně že jí rozumí. Jednání příjemné, masáž vynikající. Hodnotím velice nadstandardně!
Už se na Vás opět těším, Jana

Jmenuji se Barbora Matějčková a jsem studentka psychologie, kondiční a zdravotní trenérka, masérka a výživová poradkyně. Věřím, že všechno se vším neodmyslitelně souvisí a proto každou oblast svého vzdělání považuji za stejně užitečnou a důležitou. Člověk je komplexním stvořením a proto by se nemělo zapomínat na žádnou z jeho částí. Ať už Vás bude trápit Vaše zdraví, tělo, psychika, jsem tu na pomoc a budu se těšit na naši spolupráci!

Jaké služby poskytuji:

Pohyb:

Kondiční fitness

Kondiční trénink je součástí tréninkového procesu a je zaměřen hlavně na rozvoj funkčního a pohybového potenciálu sportovce či aktivního jedince a to vzhledem k požadavkům na jeho sportovní výkon. Zároveň i preventivně působí proti vzniku funkčních poruch a poškozování organismu v důsledku opakovaného zatěžování.
Chcete být zdatnější a fyzicky odolnější v průběhu každodenních aktivit či během Vašeho oblíbeného sportu?
Začněte se mnou trénovat, měnit se a sílit!

Zdravotní cvičení

Poptávka po zdravotním cvičení je vzhledem k negativním vlivům z okolí stále větší. Dnešní způsob života ohrožuje zdravý tělesný vývoj jedinců. Důsledkem jsou špatné pohybové stereotypy zapříčiňující vadné držení těla a nejčastěji bolesti zad. V dnešní době téměř každý z nás trpí nějakou bolestí a to i v případě aktivního sportovce. Cílem zdravotního cvičení je přimět rozpomenout své tělo správným pohybovým návykům a tím předejít všemožným bolestem a obtížím zažívaných již teď nebo až v pozdější době.
Společně se vrátíme zpět, abychom se mohli posunout mnohem dál!

Online lekce

Online lekce jsou téměř přesnou kopií kondičního tréninku nebo zdravotního cvičení podle výběru klienta. Liší se pouze v tom, že se vybraná aktivita uskuteční skrze videokonferenci namísto osobního setkání. Někteří klienti, obzvláště v aktuální době, tuto variantu vítají moc rádi.
I když nebudu přímo vedle Vás, mému bystrému oku neuniknete!

Regenerace:

Sportovní masáž

Sportovní masážje důležitou součástí regenerace po sportovním výkonu či aktivním pohybu. Pomůže Vašemu tělu si odpočinout a zregenerovat a díky tomu budete dříve připraveni k další sportovní aktivitě. Uvítá ji jak utahané tělo, tak unavená psychika, která si v průběhu dokonale oddychne a načerpá nové síly.
Objednejte si sportovní masáž a dopřejte Vašemu tělu prvotní potrápení a poté velkou úlevu.

Relaxační masáž

Hlavním cílem relaxační masáže je především to, abyste si na chvilku odpočinuli a odreagovali se od svých každodenních povinností. Je vhodná například pro relax po náročném dni v práci nebo pro zpříjemnění volného dne. Pomalé a příjemné hmaty Vás zklidní a uvolní a Vy se budete cítit lehce a bezstarostně.
Objednejte si relaxační masáž a vyhraďte si čas jen pro sebe.

Další služby:

Výživové poradenství - jídelníček na míru

Jídelníček na míru nabízím všem, kteří jsou nespokojeni se svojí postavou a zároveň s nezdravými stravovacími návyky. Sestavím Vám individuální plán, kde se dozvíte, kolik čeho máte jíst, kdy jíst, jak jídlo správně upravovat a hlavně obdržíte speciální informace přímo pro Vás, co by bylo vhodné zlepšit. Budu se snažit nejen o chvilkovou změnu, ale především o změnu stálou, která se později stane Vaším životním stylem a budete se jí řídit automaticky. Před zahájením spolupráce se zúčastníte vstupní konzultace, která je zdarma formou dle domluvy. Důkladně v ní probereme Váš aktuální stav a Vaše cíle a přání. Poté Vám vyhotovím výživový plán na 14 dní během kterých Vám budu plně k dispozici v případě Vašich nejasností či dotazů. Budu se moc těšit na naši spolupráci!

Tréninkový plán

Vypracování tréninkového plánu nabízím všem, kteří už buďto mají konkrétní přání a cíl své proměny a nebo jen chtějí vytvořit funkční balíček cviků přímo pro sebe za účelem kompenzace všech aktuálních dysbalancí. Tréninkový plán může posloužit buď jako speciální tréninková součást sportovních aktivit a nebo pouze jako odreagování od každodenních povinností. Společně se potkáme na dvou setkáních. Na prvním z nich se zúčastníte diagnostiky pohybového aparátu, přičemž zjistím Vaše dysbalance a obtíže a poté se doptám na Vaše časové možnosti a cíle cvičení. Na setkáním druhém Vám přinesu již vypracovaný plán podle Vašich požadavků a možností, projdeme si celý tréninkový rozvrh, společně si zacvičíme všechny sepsané cviky a na konci Vám popřeju hodně sil a radosti ke zdokonalování sebe sama!

Kontakt

+420 608 078 299

Místa, kde služby poskytuji

Soukromý sál
Na Nivách 1052/17, Kačerov
Hotel Adeba - Karlín
U Vás doma

© Copyright 2021, www.trenerpraha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap