Stav rovnováhyBarbora Matějčková
Zdravotní trenérka, masérka,
studentka psychologie

Zdravotní mobilní trenérka a masérka - Barbora Matějčková

Reference - neviditelné

Sportovní masáže doma - Jana

Zdravím Vás!
Vaše masáže jsou super! Na stránky jsem se dívala již dříve, ale Vaše služby jsem vyzkoušela až nyní. Objednala jsem si sportovní masáž doma a byla jsem nadšena. Moc se mi líbilo, že nikam nemusím chodit, ale přijel jste Vy za mnou. Masérka je moc sympatická mladá slečna, na které je hned vidět, že ji její práce baví a hlavně že jí rozumí. Jednání příjemné, masáž vynikající. Hodnotím velice nadstandardně!
Už se na Vás opět těším, Jana

Cvičení doma - Tereza

Ahoj,
ráda bych poděkovala Báře za její skvělé služby a hlavně za jí trpělivost. Mám sedavé zaměstnání a bolela mne záda. Měla jsem zájem, aby mne někdo poradil ohledně vhodného cvičení, ale zrovna do fitness se mne nechtělo. Našla jsem kontakt na Barboru, za což jsem nesmírně ráda! Bára přijela za mnou domů a vysvětlila a ukázala mne cviky, které mohu cvičit sama doma. Cvičení, které mne naučila, mne velmi baví a hlavně bolesti jsou pryč.
Mnohokrát děkuji! Tereza

Trenérka Praha 4

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Barboře za jí ochotu a trpělivost. Měla jsem zájem o cvičení doma, ale nevěděla jsem jak správně cvičit. Našla jsem tyto stránky a s Bárou se domluvila. Cvičím s ní již téměř půl roku a musím uznat, že mne to stále baví a jsou vidět i výsledky. Měla jsem problém s tím, že mne často bolela záda, pravděpodobně z práce. Na to jsem si říkala, že jsem ještě mladá (24 let), ale sedavé zaměstnání dělá své. Ze začátku jsem využila i pár masáží. Nyní se cítím skvěle. Záda nebolí, postava se mi celkově zpevnila a jsem méně unavená. Báru mohu jedině doporučit.
Děkuji, Pavla

Barbora Matějčková - zdravotní trenérka, masérka, studentka psychologie

Jsem studentkou na Filozofické fakultě oboru Psychologie a kromě studování se zabývám osobním trénováním, masírováním a vypracováváním jídelních plánů na míru klienta. Trénování mě moc baví a naplňuje a proto jsem chvilkově působila i jako trenérka basketbalu, který aktivně hraji už od malička, a dále v zimě pracuji jako lyžařská instruktorka.

Protože se fyzické aktivitě věnuji celý život, vím, jaké s sebou nese bolesti, ale zároveň i štěstí a radost. A teď poslední roky začínám objevovat i obrovskou roli psychické stránky, která pořád zůstává tak trochu v pozadí. Mým cílem je naučit klienty poslouchat a ovládat své tělo, naslouchat své duši a rozumět sobě samým. Právě to se později stane klíčem k jejich osobní spokojenosti a životní vyrovnanosti. Někdy opravdu stačí jen podpora a pochopení z venku a člověk dokáže věci, které dříve považoval za nemožné.

OBJEDNAT KONZULTACI

 

 

 Barbora Matějčková - vzdělání

Barbora Matějčková - praxe a vzdělání

a) Funkční trenér se zdravotním zaměřením- Improve Academy
b) Výživa a výživové poradenství- FTVS UK
c) Nutriční poradenství v praxi- FTVS UK
d) Sportovní masáž- MŠMT
e) Workshopy:
  • Antmann strenght and condition
    • Zadní řetězce dolních končetin
    • Plyometrie a agilita                           
  • Improve Academy
    • Zdravé chodidlo
    • Funkční dynamická stabilizace lopatky
f) Praxe Dům dětí a mládeže- trenér basketbalu
g) Trenérský kurz lyžování- ASCS ČR
h) Potápěčský kurz licence AOWD- PADI
i) Praxe Asistence o.p.s - osobní asistentka u dětí s DMO
j) Praxe Tamjdem- lektor víkendových zájezdů
k) Praxe Nautis- osobní asistentka u dětí s PAS
l) Praxe Psychosomatické centrum Praha s.r.o. v rámci Bc. studia na VŠ
m) Praxe S.C.I. - a volunteer in children's town
n) Absolventka programu Erasmus+ - Universidade da Coruňa- obor Psychologie

Trenérka Barbora Matějčková  

Trenérka Barbora Matějčková

© Copyright 2021, www.trenerpraha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap